Sayın Bayanlar ve Baylar,

 

Şirketimiz 1980 yılından beri Hamburg’dan başlayıp ve bugünde Mönchengladbach’taki H&P Handels GmbH. firması ile fındık-sektöründe faaliyette bulunmaktadır ve bu uzun yıllara dayanan kesintisiz faaliyetimiz sayesinde, Türkiye’nin en büyük ve güvenilir ihracatçılarınla mükemmel irtibat ve bağlantılarımız bulunmaktadır. Sadece İSO ve HACCP sertifikalı, modern Laboratuar donanımlı İhracatçı fabrikalarla çalışmaktayız. Bu nedenle Almanya’da ithalatçı olarak, kalite bakımından en iyi fındık mamullerini en uygun fiyatlarla temin edecek durumdayız. Bizim için daha da önemli olan,  müşterilerimizin ticari sözleşmelerden önce ve sonrasında detaylı bilgilerle donatılması, kendilerine en üstün hizmetlerin sunulması ve de sözleşmelerin komple tamamlanmasının sağlanması konusu ana prensiplerimizdir.

Bu hizmetlerimiz Şirketimizin işbirliği yaptığı Almanya’dakilerin yanı sıra Avrupa’nın değişik ülkelerindeki, örneğin İsviçre, Avusturya, Fransa, Belçika, Danimarka ve Hollanda’daki müşteri çevremiz tarafından takdir görmektedir. 
 
Bu sektördeki uzun yıllara dayanan faaliyetlerimiz sayesinde bu ülkelerdeki küçük ve de büyük ithalatçı ve sanayi işletmeleriyle çok iyi ticari bağlantılarımız mevcuttur.

Firmanızı da müşterilerimiz arasında görebilmekten büyük memnunluk duyacağız. 

 

Saygılarımızla


Harun Alkıvılcım

Peter Dirim

 

 

H&P Handels GmbH
AM Flughafen 34 
41066 Mönchengladbach

 
          

 

 

Tel.
Faks
E-Mail
          

 


: +49-2161-575 46 62 / 63
: +49-2161-575 46 65
: harun@hphandels.com
  peter@hphandels.com